Walentynki w Multikinie

Walentynki z filmem tylko w Multikinie!

Nadal nie masz planów na 14 lutego? A może wyjście do kina? To idealna okazja, by zabrać swoją drugą połówkę na seans filmowy i spędzić razem miło czas. Sieć kin Multikino ma bardzo szeroki repertuar, a dodatkowo wraz z Paybackiem przygotowali niespodziankę.

W repertuarze widzowie znajdą „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Druga propozycja to „Kos”, który przeniesie widzów do 1794 roku. Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć również „Dziewczynę influencera” – elektryzującą opowieść o sławie, pieniądzach, klątwie popularności, żądzy uwagi i cenie płaconej za bycie na topie. Natomiast w komedii romantycznej „Miłość jak miód” Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli.

Ponadto 14 i 15 lutego przedpremierowo będzie można zobaczyć „Madame Web”, czyli historię jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. 

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse oraz nocne maratony filmowe można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl