Kontakt

Galeria Twierdza Kłodzko jest częścią EPP – największego pod względem powierzchni najmu zarządcy centrów handlowych w Polsce. Nasze centra handlowe stawiają na innowacyjność i najwyższą jakość obsługi, aby wspierać komfort gości oraz rozwój biznesu najemców.

Portfel firmy EPP obejmuje 35 projektów (29 obiektów handlowych i 6 kompleksów biurowych) o łącznej wartości ok. 2,8 miliarda euro i powierzchni najmu przekraczającej milion m². Wybór lokalizacji każdej inwestycji jest dokładnie analizowany pod kątem popytu konsumenckiego i wymagań rynku. Tym samym EPP oferuje najemcom atrakcyjne powierzchnie oraz dąży do zapewnienia wysokich stóp zwrotu dla udziałowców i partnerów JV (joint venture).

EPP jest częścią Redefine, drugiego co do wielkości funduszu inwestującego w nieruchomości (REIT) notowanego na giełdzie w Johannesburgu (JSE).

Skontaktuj się z nami

DYREKTOR CENTRUM HANDLOWEGO
Leszek Mazurek
Dyrektor Galeria Twierdza, Kłodzko
Tel.: +48 885 998 723
Email: leszek.mazurek@epp-poland.com

MARKETING
Robert Karbownik
Tel.: +48 885 998 722
Email: robert.karbownik@epp-poland.com

Nowe pole

Wynajem

Nowoczesna infrastruktura i profesjonalny zespół sprawiają, że Galeria Twierdza Kłodzko to miejsce przyjazne przedsiębiorcom. Najemcom lokali oferujemy dostęp do platformy EPP Connect, która ułatwia komunikację z dyrekcją centrum oraz zarządzanie biznesem w obrębie Galerii.

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Nowakowski (Asset Manager).
Tel.: +48 608 680 413
E-mail: tomasz.nowakowski@epp-poland.com

Rozważasz otwarcie stoiska w Galerii Twierdza Kłodzko? Oferujemy atrakcyjne powierzchnie, które pozwalają dotrzeć do szerokiej grupy klientów. Dzięki platformie EPP Connect najemcy zyskują stały dostęp do wsparcia obsługi centrum oraz aktualnych informacji związanych z jego funkcjonowaniem.

Informacji dotyczących wynajmu powierzchni pasażu udziela Leszek Mazurek (Dyrektor Centrum Handlowego).
Tel.: +48 885 998 723
E-mail: leszek.mazurek@epp-poland.com

Unikatowa przestrzeń Galerii Twierdza Kłodzko stanowi doskonałe tło dla kampanii reklamowych. Oferujemy różnorodne formaty reklam, które w naturalny sposób docierają do świadomości odwiedzających centrum.

Chcesz skorzystać z tej okazji i pokazać się mieszkańcom Kłodzka oraz turystom? Wszelkich informacji udziela Robert Karbownik (Manager ds. marketingu).
Tel.: +48 74 66 04 412, +48 885 998 722
E-mail: robert.karbownik@epp-poland.com