O nas

Otwarta w połowie 2009 roku, Galeria Twierdza Kłodzko szybko stała się ważnym elementem gospodarczym ziemi kłodzkiej. Jako jeden z głównych pracodawców regionu zatrudniamy ponad 800 osób. Nasza przestrzeń zakupowa rozciąga się na imponującym obszarze 30 tys. m². Zagospodarowana jest przez ponad 70 renomowanych firm z branży handlowej, usługowej, gastronomicznej oraz rozrywkowej.

Dzięki doskonałej infrastrukturze dojazd wszelkimi formami transportu jest łatwy i wygodny. Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy 1 200 miejsc parkingowych, natomiast rowerzyści mogą bezpiecznie zostawić swoje pojazdy przy stojakach.

Galeria Twierdza Kłodzko należy do EPP.

Jednak Galeria Twierdza Kłodzko to nie tylko zakupy! Regularnie organizujemy eventy, wydarzenia kulturalne oraz akcje promocyjne, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Kompleks naszego centrum dzieli się na dwie części: Galerię Twierdza z hipermarketem Carrefour i strefą gastronomiczną oraz Park Handlowy, gdzie mieści się między innymi Multikino.

To, co wyróżnia nas na tle innych centrów handlowych, to unikatowy charakter architektoniczny inspirowany kłodzką Twierdzą, majestatycznie górującą nad miastem od XVII wieku. Nasi architekci, poddając się magii tego miejsca, nadali Galerii wygląd zabytkowego bastionu. Kamienne elewacje tworzą harmonijny dialog między współczesnością a bogatą historią Kłodzka. Ta wyjątkowa symbioza tradycji z nowoczesnością sprawia, że Galeria Twierdza Kłodzko to nie tylko miejsce zakupów, ale też symbol łączący przeszłość z przyszłością w sercu Hrabstwa Sudetów.

Miejsc parkingowych

Powierzchnia najmu

Lokali handlowo-usługowych

GODZINY OTWARCIA

Galeria Twierdza Kłodzko

poniedziałek – sobota

9:00 – 21:00

niedziela handlowa

10:00 – 20:00

Do pobrania

Logo Galerii Twierdza Kłodzko
(JPG, 677 x 260 px)
Wejście do Twierdzy Kłodzko
(JPG, 5556 x 3492 px)