Oferta pracy Telakces

Firma Telakces szuka osób do swojego zespołu. Jesteśmy największą w Polsce siecią z branży GSM. Posiadamy ponad 150 sklepów w wymiarze ogólnopolskim.

Opis stanowiska:

  • Doradca klienta

Miejsce pracy: Kłodzko, Galeria Twierdza,

Chcesz się rozwijać w handlu? A może masz już doświadczenie w nim i chciałbyś pomagać w kierowaniu zespołem?

Nie masz? Nic straconego! Spotkaj się z nami, a my pokażemy co możemy Tobie zaoferować!

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania (27,70 zł + premia sprzedażowa)
  • Pracę w młodym, aktywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego/awansu
  • Elastyczny grafik ułożony z zespołem
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Oczekiwania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Optymistyczne nastawienie, komunikatywność i otwartość
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzonych obowiązkach
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Znajomość branży GSM lub doświadczenie w handlu (warunek konieczny!)
  • Mile widziana umiejętność tworzenia filmów na platformach społecznościowych (TikTok/Instagram) oraz znajomość aktualnych trendów.
  • Status studenta również mile widziany!

Zadania pracownika:

  • Doradztwo i aktywna sprzedaż
  • Dbałość o ekspozycje i dobry wizerunek firmy
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Pozyskiwanie stałych klientów

CV proszę przesłać na adres mailowy:

telakces.twierdza.klodzko@gmail.com

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Przesłane CV dokumenty muszą zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko „Sprzedawca/Doradca Klienta do punktu GSM z Akcesoriami Telefonicznymi.